خانه » اخبار » دستور جلسه اجلاس دوم مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ هتل هما

دستور جلسه اجلاس دوم مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ هتل هما

سلام دوستان گرامی از آنجا که به پیشنهاد جمعی از همکاران مقرر است اجلاس دوم کارآفرینان و سرمایه گذاران بازسازی پیرامون حرم مطهر رضوی در روزهای اینده تشکیل شود پیشنهاداتی را دوستان برای دستور کار اجلسه ارائه داده اند چناچه نظر و پیشنهاد دیگری وجود دارد اعلام تا در دستور کار اجلاس دوم قرارگیرد .
موضوعاتی که تا کنون ارایه شده به این شرح است.

۱- ارائه گزارش کار اجلاس اول و اتفاقات بعد از برگزاری اجلاس.

۲- هماهنگی با مطبوعات و صدا سیما به منظور انعکاس خواسته های مشروع کارآفرینان.

۳- استخدام وکیل بمنظور ارائه شکوائیه به دیوان عالی کشور و درخواست ابطال مصوبه طرح مهرازان که مغایر حقوق مکتسبه کارآفرینان و سرمایه گذاران پروژه های اطراف حرم مطهر است .

۴- صدور بیانیه به منظور اعتراض به عدم رعایت مفاد قراردادها و توافقنامه ها و صورت جلسات توسط شهرداری منطقه ثامن و کم احترامی در برخورد با سرمایه گذاران و کارآفرینان.

۵- صدور بیانیه درخواست از مقامات و مسئولین کشوری ، استانی ، شهری ، صدا و سیما و مطبوعات در خصوص جلوگیری از توهین و بی احترامی نسبت به کارآفرینان و سرمایه گذاران پروژه های بازسازی بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا ( ع ) (( مانند آنچه در برنامه تلویزیونی ثریا با شرکت خانم صادق و آقای خدایی اتفاق افتاد )) و جلوگیری از مداخلات غیرقانونی و ضد کارآفرینی توسط دستگاه های دولتی و شهرداری که باعث کندی روند اجرا و تحمیل خسارت به پروژه ها شده ومی شود .

۶-اجرای تعهدات تشویقی دستگاه های دولتی و شهردار مانند نظام مهندسی و … که قبلا به منظور تشویق جذب سرمایه گذاری در پروژه های اطراف حرم مطهر تعهد شده و سرمایه گذاران بر آن اساس به میدان کارآفرینی در اطراف حرم مطهر آمده اند .

۷- درخواست از شهرداری و ریاست شورای اسلامی شهر به منظور تعیین وقت جلسه با اعضای انجمن در خصوص اصلاح رفتارها شهرداری ثامن در برخورد با کارآفرینان.

۸- درخواست از استاندار محترم به منظور تعیین وقت جلسه با اعضای انجمن به منظور بررسی راهکارهای جذب سرمایه داخلی و خارجی برای اجرای پروژه های اطراف حرم مطهر.

۹- بررسی اقدامات انجام شده به منظور ثبت انجمن و تایید هیئت مدیره موقت.

۱۰- تعیین مبلغ و چگونگی پرداخت حق عضویت
۱۱- تایید ایجاد روابط عمومی و انجام امور فرهنگی و تبلیغاتی و فعال کردن سایت ، کانال و.. در فضای مجازی و انتشار ویژه نامه .

۱۲- برسی و تایید برنامه های آینده.

            انجمن کارآفرینان منطقه ثامن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *