خانه » اخبار » نقد مصاحبه اداره‌‌کنندگان منطقه ثامن(قسمت اول): درباره پروژه‌هایی که مشکل‌شان برطرف شده است، شفاف‌سازی کنید

نقد مصاحبه اداره‌‌کنندگان منطقه ثامن(قسمت اول): درباره پروژه‌هایی که مشکل‌شان برطرف شده است، شفاف‌سازی کنید

محمدحسین روشنک
رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی

۱۳ مهر ۱۳۹۹

خوشبختانه در دو روز گذشته، متولیان اداره منطقه ثامن، آقایان نوروزی و نعمتی،(که البته خوب یا… عملکردشان در اداره منطقه طی سه سال گذشته، متوجه دوست قدیمی بنده جناب آقای مهندس نوروزی است)، مصاحبه‌های خوبی داشته‌اند که بخش‌های زیادی از آن با نیاز فعال شدن طرح و خواسته سازندگان هماهنگ است.

اما چند نکته در باب گفته‌ها وجود داشته که با نظر ۹۷ درصد از مالکین و سازندگان ناهماهنگ است، که ترجمه اش آن می‌شود که یک طرف، صحیح نمی‌گوید.

لذا بعد از مشورت با دوستان قرار شده به تدریج در چند پیام به مغایرت‌ها اشاره شود.

اولین موضوع قابل اشاره، رفع مشکلات اکثریت مالکین و کارآفرینان منطقه در سه سال گذشته است، که توسط دوستان گفته شده است.

تا آنجا که هیئت مدیره باشگاه سازندگان اطلاع دارند، موضوع رفع مشکلات پروژه‌ها نمی‌تواند صحت داشته باشد، چرا که به‌جز برای رفع مشکل چند پروژه که آن‌ها نیز به نتیجه نرسیده‌اند، اقدام مؤثری در جهت انجام تعهدات و رفع مشکلات تاکنون انجام نگردیده است.

همه اعضای محترم حاضر در گروه کارآفرینان سازنده حریم رضوی شاهد بوده‌اند که باشگاه سازندگان بارها از شهرداری ثامن و سازندگان درخواست نموده، چنانچه مشکلات هر یک از پروژه‌ها با انجام کامل تعهدات شهرداری برطرف گردیده و رضایت سرمایه گذار جلب شده است، در گروه اعلام و یا به باشگاه اطلاع رسانی شود تا باعث خوشحالی دیگر سازندگان شده و راه رفته آن‌ها را یاد بگیرند.

از آقای خوش‌گفتار دبیر محترم باشگاه سوال کردم و مشخص شد، تا زمان نوشتن این پیام حتی یک مورد در گروه و باشگاه اعلام نشده است.

این نشان از صحت ادعای هیئت مدیره باشگاه و ناصحیح بودن آنچه در خصوص انجام تعهدات و رفع مشکلات توسط دوستان اعلام شده دارد.

به خواست اعضا بار دیگر تقاضای قبلی خود را تکرار می‌کنیم و تقاضا داریم اسامی پروژه‌های مورد نظر که رفع مشکل شده است توسط سازندگان محترم یا شهرداری محترم ثامن اعلام شود تا شفاف‌سازی و راستی آزمایی صورت گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *